Dekorační prvky

Samolepky na notebook

Obrovským hitem teenagerů jsou v současnosti nálepky na notebook. Lepí se na zadní stranu notebooku a ihned zaujmou Vaše okolí. S takto vyzdobeným notebookem budete středem pozornosti. Existují dokonce i limitované edice notebooků, které mají ve stejném duchu jak jsou polepené, stylizované i vnitřní rozhraní.

Takové notebooky jsou nejčastěji určeny pro dívky, protože se zde vyskytují kytičkové motivy. Díky samolepce můžete Váš starý notebook znovu probudit k životu. Samolepky si můžete objednat ve specializovaných prodejnách.

Je potřeba zaslat pouze rozměry víka, kam se nálepka aplikuje. Je potřeba si uvědomit, abyste uvedli rozměry pouze dokonale rovné plochy. Pokud uvedete rozměry i přes zaoblené okraje notebooku, nebude nálepka na notebooku dostatečně dobře držet. Důsledkem bude její odlepování na krajích. To by byla škoda, protože nálepku byste museli dříve či později sundat. Nálepky mají velmi pestré motivy. Samozřejmě si můžete nechat vyrobit nálepku podle Vašich představ. Stačí poslat Vámi vybraný obrázek nebo fotografii a patřičné rozměry notebooku. Na míru Vám bude vyrobena zcela originální nálepka na notebook. Samolepky mohou nést motivy abstraktní, motorky, auta, hudební motivy, krajiny a města, kresby, sportovní motivy, přírodu a řadu dalších. Existují také speciální chameleonské fólie, které mění svoji barvu podle úhlu pohledu.

K dostání jsou také speciální fólie, které budí dojem 3D efektu. Cena samolepek je tím vyšší, čím větší jsou rozměry notebooku. Při volbě si můžete také zvolit notebook z předvolby a samolepka bude přesně sedět.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Speciální samolepky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.